Loading...
Genel

Mobil sohbet sitemize yetkililer alınacaktır!

Sitemizin genel içeriği ücretsiz sesli ve kameralı sohbet imkanı sunmaktır. Daima daha kaliteli ortam içerisinde kullanıcılarımızı eğlendirmek istiyoruz. Bizim için kullanıcılarımızın huzurlu olmaları çok önemlidir. Çünkü kullanıcılarımız huzurlu oldukları zaman bizler de huzurlu oluyoruz. Kullanıcılarımıza sunduğumuz bu gibi kaliteli hizmetlerimiz sürekli ücretsiz kalmaya devam edecektir.

Sitemizin kısaca genel içeriğinden yukarıda bir kaç cümle ile bahsettik. Henüz yeni kurmuş olduğumuz sitemizin menfaati ya da büyümesi için bizlerle birlikte olabilecek yetkililer arıyoruz. Onlarca sohbet odalarımız bulunmakta ve odalarımız ile sorumlu olacak, ilgi ve emek sarf edecek deneyimli 18 yaşını aşmış arkadaşlara ihtiyacımız var. Bu konuda şunu da dile getirelim ki, yetkili olarak nitelendirdiğimiz terimde öncelikle arkadaş ve yetkili kişiler arıyoruz. Bizler site kurucusu olarak sitemizde yetkili arkadaşlarımıza kesinlikle emrivaki değiliz. Sitemizde bulunan kişiler bizler için gerçekten dostlarımız olacağı için kesinlikle sıkılmalarını sağlayacak davranışlarda bulunmayız.

Bu gibi sohbet sitelerinde bulunan kişiler de bilirler ki her şeyden önce bulundukları sitelerin ortamı her şeyden daha önemlidir. Bizler de sitemizde ortamımıza çok dikkat ederek özen göstermekteyiz. Diğer kullanıcılarımızın rahatsız olmasına başlıca sebepler olarak; küfürbaz, tehdit içerici davranan, ırk ayrımı yapan, vatanımıza yönelik aşağılayıcı ve alay edici tavır sergileyen, şanlı bayrağımıza laf eden, insanları birbirlerine düşürebilecek şekilde laf taşıyarak aralarını bozan kişiler asla sitemizde barındırılamaz!

Eğer sizler de adam gibi bir ortamda yetkili olarak huzurlu zaman geçirmek, yeni dostluklar edinmek istiyorsanız bizim ekibimize katılabilirsiniz.

Sitemizde yetkili olabilmek için şartlarımız;

  • Vatanımıza ve Türk bayrağımıza saygılı olunması ve değer vermesi
  • Bay ya da bayan olarak herkesin 18 yaş üzeri olması
  • Daha önce herhangi bir sohbet sitesinde yetkili olması
  • Sitemiz içerisindeki kullanıcılarımıza ayrım yapmadan adaletli olarak hareket edebilmesi
  • Sitemiz haricinde herhangi başka bir sitede yetkili olunmaması
  • Bilgisayar ya da telefonu iyi kullanabilen, hızlı olan
  • Kalıcı bir sohbet ortamında durmayı kabul edebilecek

Sıralamış olduğumuz bu isteklerimizi okuduktan sonra sizler için bir engel olmadığını düşünüyorsanız site sahibi veya üst yöneticilerimizle görüşebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir