Loading...
Bloglar

Mobil sohbet

sesli görüntülü sohbet

Arama motorunda çok fazla aranan terimler içerisinde ‘sohbet’ terimi de geliyor. Dolayısı ile insanların bilgisayar aracılığı ile yeni kişiler ile tanışması, karşılıklı sohbet edebilmesi fazla tercih sebeplerindendir. İlk zamanlarda sadece yazılı sohbet sitelerinin medyaya sunulmasıyla fazlasıyla ilgi görmüştür.

Teknolojinin sürekli yenilikler getirmesiyle birlikte daha sonra sesli ve kameralı sohbet siteleri de dizayn edildi.Bu gibi hem sesli, hem de kameralı sohbet olanağı sitelerin var olması daha eski olan yazılı sohbet sitelerinin artık sayfasını kapatmaya etken oldu. Artık insanlar çoğunluk olarak sesli ve görüntülü sohbet sitelerine yoğunlaştı.

Her zaman değişmeyen bir düzen vardır ki, daima yenilikler geldiğinde eskiler zamanla tarihe karışmak zorundadır. Son zamanlarda internet kullanımı telefonlarda hızla artmaya başladı. Artık çoğunluk olarak insanlar telefonla tüm sosyal medya sistemlerini kullanmaya başladılar. Bunu bir fırsat bilerek mobil sohbet uygulaması nihayet piyasaya sürüldü. Kurulduğu günden beri bütün ilgi ve alakayı üzerine çekmeyi başaran mobil sohbet uygulaması, yavaş yavaş speakychat devrini durdurmaya başladı bile.

Mobil sohbet nedir nasıl yapılır?

Mobil sohbet, adından da anlaşıldığı gibi mobil ile yapılabilen bir chat sistemidir. Telefon ile sorunsuz ve hızlıca, herhangi bir program kurmaya gerek kalmadan giriş yapabileceğiniz bir sohbet platformudur. Sitemizin sohbet odalarına bağlanarak, misafir veya üye olabilirsiniz. Üye olmanız durumunda o kullanıcı rumuzu başkasının kullanmasına engel olarak, kendinize özel konuma getirmiş olacaksınız. Sohbet odalarımıza giriş yaparak, dilerseniz profil resminizi kolayca yükleyerek diğer kişiler ile tanışma aşamasında kendinizi göstermiş olursunuz. Mobil sohbet sistemine aynı zamanda bilgisayar ve tablet aracılığı ile de giriş yapılabilir. Günümüzde telefon sıkça kullanılan bir araç olduğu için, telefon aracılığı ile istediğiniz yerden giriş yapmak daha rahat olacaktır.

Mobil sohbet oda resmi.
mobil chat, sohbet sitemizin anlık oda resmi.

Yukarıda örnek olarak sitemizden anlık görüntü paylaşımı yer almaktadır. Sitemiz kaliteli mobil sohbet olanağı sunuyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir